ambarlı tıkanıklık açma

Ambarlı tıkanıklık açma servisi ile tuvalet tıkanıklığı , lavabo tıkanıklığı ve gider tıkanıklığı açma hizmeti alabilirsiniz. Son teknoloji robot cihazlarla ve gider görüntüleme kamera sistemleri ile emrinizdeyiz.

Ambarlı tıkanıklık açma hizmetlerimizde canlı destek alabileceğiniz telefon hatlarımız, tesisatçı önerilerimiz ve kalıcı çözümler ile hepsi bir arada formülü sunmaktayız.

Robotla Tıkanıklık Açma

Ambarlı gider açma teknik bakım hizmetlerinden şimdi yararlanın ve hem tesisatınızdaki sıkıntıları giderelim hem de kanalizasyon veya farklı atık hatlarını masrafı düşük rakamlar ile çözelim. Plastik klozet giderinde atıkların hiçbir şekilde temizlenmediğini ve o şekilde uzun süre kaldığını düşünürsek en kötü ihtimal ne olur bilmek ister misiniz? Boru bir noktadan sızdırmaya başlar ve sular etrafa yayılır, alt katlara ulaşabilir ve bina dış cepheden sızma ihtimali bile vardır. Boru çatlağı kırılırsa solucan, kurt gibi böcekler gider içinden klozete doğru gelebilir. Ayrıca klozet suyunda eksilmenin de bir ihtimal olabileceğini düşünürsek, sadece 1-2 saat içinde tamamlanacak bu temizlik işlemini şimdiden yaptırmak ister misiniz? Ambarlı tıkanıklık açma hizmetlerinden faydalanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Firmamız kamera sistemleri ile tıkanıklık yerini ve boyutunu görüntüleme yaptıktan sonra robotla tıkanıklık açma müdahalesi yapmaktadır.

Ambarlı tıkanıklık açma ustalarımız tel çubuk, helezon yayı gibi küçük alanlarda etkili olacak yöntemleri kullanmak yerine elektronik cihazlar ile temizliğin yapılmasından yanadırlar. Apartmanınızda her katta kaç daire var. 4’mü? Zemin ve 1.ci katı sayarsak 8 daire var ve logar sistem tıkanıklığı ve devamlı apartmandan atık suların gelmeye devam etmesi bu suların yükselmesi ile sonuçlanır. Bu yazdığımız dairelerde maalesef taşkınlar olabilir, ayrıca logarda sızıntı olursa bodrum katın durumu daha feci duruma gelebilir. Biz logar temizliği de yapıyoruz ve tıkanıklık işlemleri bizim görevimizdir.  Ambarlı tıkanıklık açma ofislerimizden yararlanarak ilerde boru yıpranma, kırılma, atık su sızdırma, beton içinden alt komşunuza damlatma gibi problemlerden de kurtulmuş olacaksınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55