edirnekapı tıkanıklık açma

Edirnekapı tıkanıklık açma servisi olarak kameralı robot cihazlarla tuvalet ve lavabo giderlerini kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Robotla tıkalı pimaş boru açma işlemlerini kırmadan yapmaktayız. Cihazın dışarıda kaldığı ve takılacak çelik bir yayın kanal içindeki tüm yabancı cisim ve atıkları temizleyebileceği, kamerayla denetleme yapılabileceği ve betonun kırılmasına gerek olmadığı tıkanıklık açma işlemlerini sizlere sunmaktayız.

Edirnekapı Tuvalet Açma

Fatih Edirnekapı tıkanıklık açma pimaş içinden robotla tıkalı pimaş borusu açma firmasıdır. Tesisat giderleri farklı çaplara sahip olsa da hepsinin içine geçebilecek daha küçük çapa sahip makinemizdeki açıcı yay daha az yer kaplar. Fakat kanal içindeki nesneleri tam olarak alıp ilerletebilmesi için gider çapına uygun ve atığı kavrayacak aparatlar takarız. Kamera ile bulunan noktaya ulaştırılacağı ve biraz ötede bırakmayıp kanalizasyona ulaşmasını tetikleyeceğimiz için tekrar tıkanma olasılığı oldukça zordur. Elbette gideri çöp kutusu gibi kullanmaya devam edilirse yine tıkanacaktır. Robotla tıkanıklık açma işlemlerinde ek olarak su makinesi başlığı ile atıkların temizlenmesi yine hasarsız uygulanabilir. Kanaldaki yabancı cisimler yani atık haricindeki evinizdeki ambalajlar, ürün kalıntılarının kanalı tıkaması durumda yakalama aparatları ile robot cihaz kullanılarak geri çıkartılabilir. Buraya yazamadığımız daha pek çok fonksiyon her türlü gider borusunda uygulanabilir.

Edirnekapı tıkanıklık açma 1 yıl boyunca garantili bir şekilde tıkanıklık açma servisi veren firmadır. Yoğun saç dökülmesi yaşanan bir evde banyo gideri içi saç ile dolabilir. Hiçbir ilaç bunu çözemez. Betonu da kırmak gereksizdir. Yapılacak güzel bir cihazlı yay ile kavrama işlemi ile bu örnek sorunları da apartman logar borularına kadar sorunsuz olarak ulaştırabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55