gop yenidoğan tıkanıklık açma

Gop Yenidoğan tıkanıklık açma servisi olarak ev ve iş yerlerinde tıkanan tuvalet ve lavaboları son teknoloji robot cihazlarla makineli tıkanıklık açma servisi vererek açmaktayız. Gaziosmanpaşa Yenidoğan tıkanıklık açma kameralı lavabo açıcı robot cihaz kullanarak lavabo açan servistir. Tıkanan lavaboları açmak için kullanılan makine , tamamen pimaş temizleme işlerinde yüksek başarı oranı sunmaktadır. Bunu gerçekleştirmek için giderdeki atıkları kameralı cihazımızla görüntülüyoruz. İş yer ve ev lavabosunu açmak için tezgahın altından borunun bulunduğu bölgeyi kullanarak kamerayı takar ve uzun bir alanın görüntülemesini yaparız. Tıkanan lavabo giderini açmak için sonraki aşama olan robot makinemizdeki yayı takar ve makinemize bağlarız. Ek yay takarak en uzun alanlara bile ulaşımı kolayca sağlarız. Giderdeki nesnelerin kabasını bu şekilde alırız. Tazyikli su ile tesisatı temizleyerek işlemi başarıyla tamamlarız.

Yenidoğan Tıkanma Açma Servisi

Yenidoğan tıkanıklık açma kameralı makineler ile tuvaletin tıkandığı yeri bulan firmadır. Makine kullanarak tuvalet borularını açmak için lavabo da kullandığımız gibi burada da açıcı yay kullanırız. Tuvalette yaşanan geri tepme yani giden suyun tuvaletten tekrar çıkması tesisat sisteminin arızalı duruma geçtiği anlamını vermektedir. Her türlü tıkanıklığı açacak cihazlar ve profesyonel tesisatçıyı bünyemizde bulundurmaktayız. Tıkanan tuvaleti açmak göründüğü gibi kolay bir iş değildir. Teknolojik cihaz kadar tesisatçının da kaliteli ve deneyimli olması gerekmektedir. Eski yöntem kullanan tesisatçılar tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yaptıklarında hemen hemen her fayansı kırarak tıkanıklığı öyle bulmaktadırlar. Elimizdeki cihazlar sayesinde tıkanıklığın noktasal tespiti yaparak hızlı ve pratik bir şekilde tıkanıklığı açmaktayız.

Gop Yenidoğan tıkanıklık açma işlerini garantili ve kırmadan yapan firmadır. Tıkanan bölgeyi özel cihazlarla sorunsuz bir şekilde açmaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz yer tekrar bir tıkanma yaparsa 1 yıl boyunca ücretsiz olarak o bölgeyi tamir etmekteyiz. Yapmanız gerek sadece bizleri arayarak servis açtırmak. 0551 231 83 55 numaralı telefondan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55