kartal cevizli tıkanıklık açma

Kartal Cevizli tıkanıklık açma firması olarak kameralı cihazlarla gider tıkanıklığı açma , tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlemleri yapmaktayız. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan tuvaletler insanlar tarafından aktif bir şekilde kullanılmakta ve bu nedenle zaman zaman sorunlara neden olmaktadır. Tuvaletlerin özenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Bu özen gösterilmediği zaman tuvaletlerin tıkanması gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Tuvaletler tıkandığında kullanım dışı kalmaktadır. Çünkü tuvaletin tıkanması demek su akşının tamamen kesilmesi demektir. Bundan dolayı da insanların tuvalet ihtiyaçlarını farklı bir yerde gidermeleri gerekmektedir. Bu durum ise insanların bütün düzenlerini bozmakta ve günlük yaşamlarını son derece olumsuz etkilemektedir. Bu durumun daha fazla devam etmemesi için tuvaletlerdeki tıkanıklıkların acil bir biçimde giderilmesi gerekmektedir. Tuvalet gideri açma işlemi sayesinde tıkanıklıkları çok kısa sürelerde gidermekte ve tekrardan kullanılabilir hale getirmektedir.

Cevizli Kameralı Tıkanıklık Açma

Cevizli tıkanıklık açma işlemi için çok farklı yöntemler kullanılabilmektedir. Bazen bir kıvrımlı tel kullanılırken bazen ise elektronik bir cihaz kullanılmaktadır. Söz konusu yöntemler tıkanıklığın durumuna göre etkili olmaktadır. Tıkanıklıklara bazen yanlışlıkla tuvalete düşürülen bir bez neden olurken bazen de atılan büyük bir nesne neden olabilmektedir. Bundan dolayı kullanılan yöntemler arasında farklılık olabilmektedir. Fakat bu yöntemler içerisindeki bazıları hemen her durum için kullanılabilmekte ve etkili çözümler sağlamaktadır.

Kartal Cevizli tıkanıklık açma işleminde öncelikle tıkanıklığın nedeni tespit edilmektedir. Bunun için de boru görüntüleme cihazı da denilen kamera sistemleri kullanılmaktadır. Söz konusu sistem sayesinde tuvalet borusunun içinden rahatlıkla görüntü alınabilmektedir. Cihazın kablosu yeterince uzun olduğu için tıkanıklığın olduğu bölgeye ulaşma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Görüntülü tıkanıklık açma kamera ile sorunun kaynağı tespit edildikten sonra kaynağın kaldırılması için farklı bir cihaz kullanılmaktadır. Robot denilen ve ucunda keskin bir bıçak bulunan cihaz tıkanıklığın olduğu bölgeye gönderilmekte ve tıkanıklığa neden olan nesnenin parçalanmasını sağlamaktadır. Daha sonra ise parçalanan nesnenin tahliye edilmesi için basınçlı su kullanılmaktadır. Sonrasında tesisatın içerisine tıkanıklık açma ilacı dökerek tesisatın içerisinde böyle bir oluşumun olmaması için uğraşmaktayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55