Kadıköy Merdivenköy Tıkanıklık Açma

Kadıköy Merdivenköy tıkanıklık açma işlemi yapan firmamız bünyemizde barındırmış olduğumuz son teknoloji robot cihazlar ve kimyasal ilaçlar sayesinde evinizde kırma dökme yapmadan makineli tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Merdivenköy tıkanıklık açma tıkalı banyo gideri açan servistir. Banyo gideri tıkanırsa tadilata gerek kalmadan özel cihazlar ile hiçbir yeri kırmadan atık yerlerini kameralı cihazlarla da tespit ederek açılmasını sağlamaktayız. Tıkanmaya sebep olan atığın büyük veya küçük olmasının bir önemi yoktur çünkü cihazlarımız büyük küçük fark etmeden hepsini parçalayabilecek güçtedir.

Merdivenköy Mutfak Lavabosu Açma

Merdivenköy tıkanıklık açma gider içinden temizleme tekniklerini kullanan firmayız. Tıkalı pimaş açma borusunun nerede olduğunu ve tüm nesneleri tek tek kanal içine takılacak kamera ile bulunur. Firmamız tıkalı alana ulaşabilecek türde su makinesi başlığı veya açıcı yay takılması sonucunda nesnelerin harekete geçmesini sağlar. Bazı amatör ve eski usul kullanan kameralı tıkanıklık açıcı firmalar basınç ayarını yüksek tutarak plastik olan gider borusunda çatlama gibi durumlara yol açabilirler. Fakat biz her zaman titiz davranır ve tesisat için risk taşımayacak basınç değerini kullanırız. Ayrıca robot makinemizi gider borusuna yaklaştırır , süzgeç içinden geçirerek açıcı yay ile temizleme yaparız. Makinemizde ki güç üretilir ve insan gücü olmamasından dolayı çok uzak gider içi tıkanmaları dahil kısa sürede üretebilir.

Kadıköy Merdivenköy tıkanıklık açma tıkalı banyo gideri sorununu çözen firmadır. Kırıp dökmeden , sizin ve apartmanın gider kanalları dahil hepsinin araştırılması için bize kullanırız. Lavabo tıkanması açma hizmeti vererek sizleri böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman mağdur etmemek için buradayız. Garanti kapsamında 1 yıl boyunca onarımını yaptığımız yer tekrar bir sorun göstermesi dahilinde ücretsiz olarak evlerinize hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55