kartal topselvi tıkanıklık açma

Kartal Topselvi tıkanıklık açma firması olarak makineli robot cihazlarla tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo açma ve pimaş tıkanması açma hizmetleri vermekteyiz. Özel cihazlarla sökmeden, kırmadan tuvalet tıkanıklık açma yapan firmadır. Tuvalet boru, gider içi temizleme, açma çalışmalarında fayans kırılması son derece yersizdir. Hangi atık borusu olursa olsun tesisatı kullanarak pimaşa ulaşırız. Özel tuvalet kanalı açıcı cihazımız yay ekipman ve kontrol kolu ile dönüş, ilerlemesi işlemleri ustamız tarafından yapılmaktadır. İçi çamur ile dolan bir pimaş düşünün ve onun içine bu yayın geçmesini sağlıyoruz ve saat yönünde yayın ucundaki aparatı cihaz döndürüyor ve çamurda gedik açılıyor. Atıklar o yolu içindeki suları da kullanarak hızlıca terk ediyor. Sayısız gider kanalında uygulanabilir, kırmadan hemen kesin çözümdür. Ekonomik fiyatlı servislerimize telefonla hemen ulaşabilirsiniz.

Topselvi Makineli Tıkalı Gider Açma

Topselvi tıkanıklık açma lavaboda tıkalı gider bulan firmadır. Yağlanma, gıda artıkları tesisatı tıkayabilir. Kanaldan alınacak kamera görüntüsü atık noktasını bulmamızı sağlar. Tesisata aktarılacak cihaz açıcı yayındaki aparat ile atıkları geri çekme yani çıkartma, lavabo tesisatına zarar vermeden görüntülü tıkanıklık açma ekiplerimizce yapılabilir. İyi eğitimli personelimiz ile tıkanmanın yerini kontrol edip, temizlemeden sonra bir dizi test yaparak tesisatı çalışır duruma getirebiliriz. Tıkalı lavabo açma işlemlerini son teknoloji kameralı cihazlarla yapıyoruz. hem ucuz hem de kaliteli lavabo tıkanması açma hizmeti için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Kartal Topselvi tıkanıklık açma tıkanmış su borusunu açan firmadır. Özel bir açıcı yayı kullanarak tesisat içindeki tüm pislikleri sıvıyı aktarım ve tahliye borusundan akıtılacak şekilde makineli tıkanıklık açma işlemi yapılabilir. Kireçlenmiş su borusu temizlenmezse ve o şekilde tüketilirse sağlıksız sonuçlar üretilebilir ve her türlü gider tesisatı içinde ekibimiz kanal açıcı robot ile de hizmet vermektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55