şerifali tıkanıklık açma

Şerifali tıkanıklık açma firması olarak lavabo ve tuvalet giderlerine atılan yabancı maddelerin kanalları tıkaması sonucunda oluşan tıkanmayı kırmadan açmaktayız.  Kameralı tıkanıklık açma mutfak lavabosu açmak için robot kullanan tesisatçıdır. Tadilat olmadan ve kimyasal ilaç kullanmadan mutfak giderini tıkayan yağlanma, yemek artıkları, saç kalıntıları ve diğer sayısız olasılıkları kanal içinden önce kamerayla buluyor ve ardından mutfak lavabosunda pimaş temizleme robotunu kullanarak temizliyoruz.

Şerifali Gider Tıkanması Açma

Ümraniye Şerifali tıkanıklık açma mutfak lavabosunu ilaçsız cihazla açan servistir. Mutfak lavabosunu tıkayan atıkları bulmak için kamera kanal içine takılır. Yağ sökücü, lavabo açan ilaçlar gibi olasılıkları biz kullanmıyoruz. Çünkü onların etkisi her zaman iyi olmaz ve hemen sonuç vermeyebilir. Atık kümesini 20-30 metre derine hatta daha uzağa kadar duvar arkasındaki gider kanalı da dahil olmak üzere ekiplerimiz araştırır. Kanal içindeki nesnelerin yerleri tek tek saptanır. Kanal açıcı robot makinedeki yay ile atığa denk gelecek şekilde ayarlanır. Seçilecek atıkları kavrayacak türdeki yay sistemler ve uzun çelik yay ile robot makine bağlantısı yapılarak, orantılı titreşimin cihazla uygulanması ve ilerletilmesi yapılır. Yemek, bulaşığın mutfak lavabosu açma tıkaması gibi sayısız durumlarda atıklar durduğu sürece sorunlarınız da aynen devam eder. Mutfak lavabolarını açan pimaş açma robotu yayı ile atıkların olduğu gibi alınması ve kenarda köşede kalan cisimleri de su makinesi ile temizlenir duruma getirebiliriz.

Şerifali tıkanıklık açma mutfak lavabosunda tıkanma yapan giderleri kırmadan açan servistir. Mutfak lavabosu borusu eğimsiz, kanal içi daralma, gider kanalında hasar ve daha nice işlemleri kamerayla tespit edip, bu alanda da kaliteli onarımlar uygulayabiliriz. Bünyemizde bütün son teknoloji cihazları da barındırmaktayız ve kullandığımız tekniklerin hemen hemen hepsi güncel tekniklerdir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55