taşdelen tıkanıklık açma

Taşdelen tıkanıklık açma servisi olarak tuvalet ve lavabo giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları tuvalet açma makineleri ve kameralı lavabo açma işlemleri ile açmaktayız. Tıkanıklık açma işlemlerini kırmadan yapan servistir. Lavabo ve tuvalet giderleri isteğimiz dışınca sıkça tıkanabilir. Bunun nedenleri giderlere atılan yabancı atıklar ve boruların eğim hatasıdır. Eğim hataları pek fazla görülmese de gidere atılan atıklar epeyce can sıkmaktadır. Bu atıklar belli bir bölgede topak haline gelerek boruyu tamamen kapatır ve suyun ve başka attığınız maddelerin geçişine engel olur. Bunun doğrultusunda boru içi sıkışır ve atıklar da giderek o bölgede sertleşir. Bunun sonucunda da tıkanıklık meydana gelir. Böyle bir şeyle karşılaştığınız zaman direk bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ustalarımızı göndererek tıkanıklık bölgesini hızlı ve pratik bir şekilde açmaktayız.

Taşdelen Tıkanıklık Açma Servisi

Çekmeköy Taşdelen tıkanıklık açma lavabo neden koku yapar sorunu için gider içindeki sifon kısmına kamera ile bakmamız gerektiğini söyleyebiliriz. Delinen lavabo giderini değiştirmek veya onarmak için yani sızan lavabo suları için lavabo giderinde tesisat tamiri için tutun da kamera ile bulunacak atıklara yönelik özel teknikler ile kırılmayacak düzeyde ve hemen temizlenen lavabolar için bizi aramalısınız. Taşdelen tıkanıklık açma yağlanan atıkla dolup taşan gideri tıkanan lavabolar için en gelişmiş cihaz yöntemlerini kullanmaktadır. Tıkanmış lavaboları açan en birincil yöntem araştırma safhası olup bizler kameralı lavabo açma tekniği ile lavabo giderini sökmeden ve kırmadan robotla lavabo açma şeklinde cihaz ünitesi takarak atıkları parçalıyoruz.

Taşdelen tıkanıklık açma gider görüntüleme kamerası kullanır. Cihazla tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak kanal açma işlemini robot cihazla yapmaya devam ediyoruz. Halen İstanbul’da bu ekipmanlara sahip olmayan tesisat firmaları maalesef vardır. Tuvalet tıkanmasını açma önlemek ve boru açma işlemleri için kamerayla sorunların kısa zamanda araştırılmasının yapılması ve birikme bölgelerinin nedenini bulduktan sonra bazı yabancı cisimlerin geri çıkartılması ve atıklar içinde kanalizasyona akıtılması adımları uygulanması gerekir. Bu uygulamaların hepsini profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55