yakuplu tıkanıklık açma

Yakuplu tıkanıklık açma servisi olarak elimizde bulunan son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan tuvalet açma , lavabo tıkanıklığı açma ve gider açma işlemlerini yapmaktayız. Tıkanma açma mutfak gider tıkanıklığı açma elektronik cihazla temizleyen servistir. Lavaboyu açan pompa yöntemi çok miktarda gider içinde su olursa ve atıklar çok fazla değilse küçük bir miktarda pompa yardımıyla suyun ileriye hareketlenmesini sağlar. Yalnız atık 10 santim uzağa giderse bir vakit sonra yine sorun oluşur. Biz kamerayla atığı görüp, açıcı bir cihaz ile temizleme yaparak bu tür riskleri ortadan kaldırmaktayız.

Yakuplu Pimaş Tıkanması Açma

Beylikdüzü Yakuplu tıkanıklık açma mutfak gider tıkanıklığı açma için ilaçsız yöntem kullanan servistir. Karbonat, sirke ile lavabo açma yöntemini kullanmıyoruz. Veyahut farklı bir ilaç, kimyasal çözelti bizim işimiz değil. Yağlanan, atık tutan boruların kanal içinden dikkatli bir şekilde kamera kullanılarak bulunması ortalama 5 dakika kadar sürebilir. Ardından karbonat, tuz, elbise askısı gibi yöntemlere kıyasla çok fazla etkinliği olan açıcı yayı takmaktayız. Diğer yaylardan farkı cihaza bağlı olması ve akıllı açıcı başlıklara sahip olmasıdır. Hangisinin takılacağına da ekibimiz görsel araştırmadan sonra karar verebilir. Ardından kanala eklenmesi ile gider içlerine titreşim verilir, kaba pislik kanalizasyona akıp giderken, su ile tekrar yıkama yapılarak geriye kalanları da temizlenebilir.

Yakuplu tıkanıklık açma kırıp dökmeden mutfak gider tıkanıklığı açma makinesi kullanan servistir. Aslında bu cihaz çoğu gider borusunda kullanılabilir. Lavabo tıkanmasını engellemek, önlemek için atıklardan kurtulmanız şarttır. Bunu sağlayacak olan da özel uygulamalara sahip cihazlardır. Örneğin, yabancı cismi yakalayabilir, kanalı olduğu gibi kaplayacak atık alanının ortasını delerek zararsız bir şekilde ilerletebilir, pimaş temizleme içini çevreleyerek yay sistemler ile mükemmel bir temizlik sağlayabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55