fulya tıkanıklık açma

Fulya tıkanıklık açma olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan tuvalet gideri açma ve lavabo gideri açma hizmetleri veriyoruz. Tuvalet tıkanması açma işlemlerinde kameralı robot cihazlar kullanarak kameralı tuvalet açma yaparken kırma dökme yapmamaya özen gösteririz. Çünkü yapılan kırma dökme işlemlerinde sizlere her zaman fazla masraf çıkar. Bizlerde sizlere fazla masraf çıkarmamak için yeni cihazlar kullanmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde atık noktasını hızlı ve kolayca görerek tıkanma açma işlemine başlarız. Tuvalete atılan tuvalet kağıtları , ıslak mendiller ve katı cisimler tuvaleti bir nokta sonra tıkar. O atıklar gider borusunun bir bölgesinde birikerek sertleşir ve sıkışırlar. Sifonu çektiğinizde gidere giden su giderdeki bütün pisliklerle birlikte yukarı çıkacaktır. Böyle bir tıkanmadan kurtulmak için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Fulya Görüntülü Tıkalı Gider Açma

Şişli Fulya tıkanıklık açma ile herhangi bir yerin atlanmadan ve göz ardı edilmeden kesin olarak kırılmadan gider tıkanıklığı açma işlemi yapılması mümkündür. Bu kadar emin konuşmamızın arkasında hem kanal açıcı hem de kameralı bazı ekipmanları kullanmamız vardır. Atık borularının ne şekilde zorlu veya dar , uzun , kıvrımlı döşendiğinin gerçekten bir önemi yoktur , çünkü kameralı cihazımızı rahatlıkla boru aralarında yönlendirebiliyor ve en uç kısımdaki nesneleri bile açarak ilerlemesi sayesinde en iyi sonuçları almaktayız. Bunu hem lavabo hem de tuvalet giderlerinde rahatlıkla yapabiliriz.

Fulya tıkanıklık açma mutfak lavabolarında tıkanan giderleri tıkalı lavabo açma servisi vererek açan firmadır. Kameralı lavabo açma işlemlerinde lavabo tezgahı dahil hiçbir yer kırılmadan işlemlerimizi yapmaktayız. En az hasar ve maliyet kapsamında ilerleyerek kırmadan lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55