burhaniye tıkanıklık açma

Burhaniye tıkanıklık açma servisi olarak lavaboların ve tuvaletlerin içerisine bilinçsiz bir şekilde atılan yabancı maddelerin kanalları tıkması sonucu makineli tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.  Kameralı tıkanıklık açma tıkalı tuvalet açıcı robot olan servislerdir. Tıkalı tuvaletlerde hiçbir kırma dökme yapmadan tuvaletleri açmaktayız. Tuvaletlere fazlasıyla atılan tuvalet kağıtları tuvaletleri isteğiniz dışında fazlasıyla tıkar. Kanalda biriken atıklar sertleşir ve sıkışır. Bazen bu sıkışmalar borunun fazlasıyla dolmasına ve su kaçağı olmasına sebep olur. Tıkanıklık durumunda daha fazla ilerlemeden direk uzman bir tesisatçıdan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Burhaniye Tuvalet Açıcı Cihaz

Üsküdar Burhaniye tıkanıklık açma tıkalı tuvalet sorunlarını kameralı robotla açan servislerdir. Neden gider kanal açma robotu, cihazı kullanılması gereklidir? Kanalda yıpranma, zarar verici, kırıcı etkisi yoktur. Kamerayla analizler pimaş ve atık boruları içinde herhangi bir tesisat için yapılarak gözlenir ve sorunlar tek tek ortaya konulur. Tuvaletler hatalı kullanılıyor olsa bile veya tesisat arızası, gider çökmesi, komşunun tuvalet giderinde tıkanma evimin tuvaletini taşırıyor gibi etkiler olsa bile hepsi hasarsız olarak bulunur. Ardından kanalın içerisine özel bir atık açıcı yay tuvalet açıcı makine ile gönderilir. Robot makinedeki yay atık noktalarına ulaşması sonucunda nesnelerle temasta bulunur ve titreşim verilerek oradan alınır. Yayın kesici bir uzvu olmaması ve pimaşın iç gider noktalarına herhangi bir tahribat yapmaması kısa sürede kalıcı sonuç alınması ve kanalizasyona nesnelerin gönderilmesini sağlamaktadır. Ayrıca tazyikli su sıkarak da nesnelerin temiz duruma getirilmesi ekiplerimiz tarafından uygulanabilir.

Burhaniye tıkanıklık açma tıkalı tuvalet açıcı servisi garantili sunmaktadır. Tuvalet taşmasının sebepleri düzenli pimaş temizleme yapılmamasından dolayı olabilir. Aşırı miktarda tuvalet kağıdı, peçete veya temizlik ürünleri bile buna sebep olabilir. Fakat kesin çözümler için betonu, fayansı kırmadan tuvalet temizliği işlemleri ile sonuçlar hemen alınabilir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55