küçükçekmece tevfik bey tıkanıklık açma

Küçükçekmece Tevfik Bey tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji kameralı robot cihazlarla gider borularındaki tıkanmaları tıkalı kanal açma hizmeti vermekteyiz.  Küçükçekmece Tevfik Bey robotla tıkanıklık açma lavabo borusu açma işlemleri yapan servistir. Lavabo tıkanıklığının sebebi, kireç, yağ, mendil, yün, gıda artıkları olabilir. Daire lavabo gider borularını açmak için atık su kanalı içindeki nesnelerin gözlenmesini sağlayacak kamera ile incelenmesi gerekir.

Tevfik Bey Lavabo Açan Firma

Tevfik Bey tıkanıklık açma kameralı cihazla kanal borusu tıkanıklığı açan servistir. Pis suyun lavabo kanalında tıkanması, gitmemesini sağlayan yabancı cisim ve çeşitli atıklardır. Kanal içini oldukça daraltacak kıvamdaki lavabo yağlanma şikayetini aşmak için yağ tutmuş lavabosu temizleme işleminde robot makine ve basınçlı su cihazlarını birlikte kullanabiliriz. Kanal içinde atık sular olduğu sürece basınçlı su makinesi kullanımı geri tepmeye yok açabilir. Fakat atığın ilerletilmesini sağlayacak lavabo kanal açma robotu ile yay kullanarak pimaş yıkama işlemlerinde bu tip aksaklıklar olmaz. Ağır kalan ve kanalın içindeki nesneleri cihazın yayının iyice çevrelemesi ve kanal içindeki nesneleri oynatarak, yapıştıkları yerden alınması, gider kanalı içinde ilerletilmesi orantılı güç verilen makine ile yapılır.

Küçükçekmece Tevfik Bey tıkanıklık açma garantili gider borusu temizleyen firmadır. Kısa sürede lavabo pimaşı temizleme çalışmalarını sizlere sunuyoruz. Etkisi gerçekten uzun süre devam edebilir. Eğer kaynak, yanlış tesisat arızası, kanaldaki çökme gibi durumlar söz konusu değilse yani sırf atık tıkanmasından dolayı ise gerçekten sorunlar düzelir. Diğer sonuçta da ise üzülmenize gerek yok. Kamerayla tesisat arızaları bulunarak da kalıcı sonuçları alabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55