Pendik Kurtköy Tıkanıklık Açma

Pendik Kurtköy tıkanıklık açma servisi olarak kameralı cihazlarla gider tıkanıklığı açma , tuvalet açma , kanal açma ve lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Kurtköy Kanal Açıcı Robot

Pendik Kurtköy tıkanıklık açma tıkalı mutfak boru açma pimaş yıkama makinası kullanmaktadır. Tıkalı pimaş borular, tuvalet nasıl açılır? Hijyenik ve sağlık için daha fazla tuvalet kağıdı, ıslak mendili gidere attığınız oluyor mu? Genelde birkaç kat halinde kullanılır ve suda çabuk erimezse yapışır kalır. Lavabo açma o alana atıklar birikir ve kanal içi daralma olur. Tıkanma açma tıkanan boruları kırmadan açmak için kesin çözüm, işe yarar öneriler arıyorsanız özel tadilat yapmadan kanal içini temizleyen robotumuz ile temizleme yapmamız gerekmektedir. Pendik Kurtköy tıkanıklık açma kameralı tıkalı pimaş boru açma cihazları kullanır. Tıkanan, tıkalı kanal boru nasıl açılır? Duşakabin, küvet gider suyu geri geliyor, arızalı ise kanaldaki tüm nesneler ve anormalliklerin görülmesi için kamera takarız. Kanalizasyon açma kamera tıpkı açıcı cihaz teli gibi küçük çapa sahiptir. Bilgileri alır ve o uzaklığa yine aynı gider içi kullanarak kanal içine yay takarız. Eskiden kalma olsa da halen bazı firmalar ucuz teli takıp koluyla soba borusu temizler gibi pimaş açma çalışmaları yapmaktadır. Tuvalet açan tesisatçı bu büyük bir risktir ve bunun yerine kanala takılacak özel tel robot cihazın ünitesi olup, titreşimi de cihazın vermesi ile temizlemekteyiz. Özel titreşimler ile kanal içine tamamen dokunulur, en maksimum düzeyde kanaldaki nesneler ilerletilir. Tuvalet açma yarım bırakılmaz, bir metre sonunda atıkların durmasına izin verilmez ve kanalizasyona ulaşması sağlanır.

Pendik Kurtköy tıkanıklık açma tıkalı su borularını kırmadan açan firmadır. Robot cihazın uzun kanal açma telinin yanı sıra pimaş yıkama için özel su makineleri de kullanmaktayız. Atıkla dolu nesnelerde en etkili robot cihaz fakat her problem aynı değildir. Pimaş açan tesisatçı pimaş borunun altındaki betonda çökme olur ve desteği ortadan kalkar, bu tür sorunları da kameralar ile görerek sorunlara yönelik kesin çözümler sunmaktayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55