bağcılar yıldıztepe tıkanıklık açma

Bağcılar Yıldıztepe tıkanıklık açma servisi olarak kameralı robot cihazlarla tıkanan tuvalet ve lavabo giderini kırmadan tıkanıklık açma servisi vererek açmaktayız. Robotla tıkanıklık açma robotla tıkalı pimaş boru açma işlemlerini kırmadan yapan firmadır. Cihazın dışarıda kaldığı ve takılacak çelik bir yayın kanal içindeki tüm yabancı cisim ve atıkları temizleyebileceği, kamerayla denetleme yapılabileceği ve betonun kırılmasına gerek olmadığı kameralı pimaş açma işlemlerini sizlere sunmaktayız.

Yıldıztepe

Yıldıztepe tıkanıklık açma pimaş içinden robotla tıkalı pimaş boru açma firmasıdır. Tesisat giderleri farklı çaplara sahip olsa da hepsinin içine geçebilecek daha küçük çapa sahip makinemizde ki açıcı yay daha az yer kaplar. Fakat kanal içindeki nesneleri tam olarak alıp, ilerletebilmesi için gider çapına uygun ve atığı kavrayacak aparatlar takarız. kamera ile bulunan noktaya ulaştırılacağı ve biraz ötede bırakmayıp, kanalizasyona ulaşmasını tetikleyeceğimiz için tekrar tıkanma olasılığı oldukça zordur. Elbette gideri çöp kutusu gibi kullanmaya devam edilirse yine tıkanacaktır. Robotla tıkalı pimaş boru açma işlemlerinde ek olarak su makinesi başlığı ile atıkların temizlenmesi yine hasarsız uygulanabilir. Kanaldaki yabancı cisimler yani atık haricindeki evinizdeki ambalajlar, ürün kalıntılarının kanalı tıkaması durumda yakalama aparatı ile robot cihaz kullanılarak geri çıkartılabilir. Buraya yazamadığımız daha pek çok fonksiyon her türlü gider borusunda uygulanabilir.

Bağcılar Yıldıztepe tıkanıklık açma garanti süreli robotla tıkalı pimaş açma tesisatçısıdır. Yoğun saç dökülmesi yaşanan bir evde banyo gideri içi saç ile dolabilir. Hiçbir ilaç bunu çözemez. Betonu da kırmak gereksizdir. Yapılacak güzel bir cihazlı yay ile kavrama işlemi ile bu örnek sorunları da apartman logar borularına kadar sorunsuz olarak ulaştırabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55