fikirtepe tıkanıklık açma

Fikirtepe tıkanıklık açma servisi olarak konut içi ve konut dışı yerlerde bulunan tıkalı lavabo ve tuvalet giderlerini hiçbir türlü kırma dökme yapmadan tıkalı gider açma hizmet vererek açmaktayız. Robotla tıkalı gider açma tıkanan giderleri makineli açan servistir. Tıkanan tuvalet borularını açmak gibi işlemlerde kanal içindeki durumu, dirsek, uzun pimaş boruları kameralı analiz ederek, sorunların görüntülenmesini sağlıyoruz. Araştırma safhasındaki bu işlem ve aynı atık kanalı içini kırmadan kullanan açıcı yay ile sorunsuz şekilde sistemi temiz hale getirebiliyoruz.

Fikirtepe Kanal Tıkanması Açma

Kadıköy Fikirtepe tıkanıklık açma tıkanan giderleri açmak için kameralı robot kullanan servistir. Tıkanan giderleri en iyi ne açar? Kameralı robot kanal açma makinesi temizleme amaçlı değildir. Araştırma yapmamızı sağlar. Tuvalet örneğinden gidecek olursak kumaş bez, çok sayıda tuvalet kağıdı veya farklı yabancı cisim, atıkların ne olduğu ve nerede durduğunu gözlemlememizi sağlar. Örneğin, tuvalete cep telefonu düştü ise onu görerek geri çıkartma olasılığı robot makinedeki bazı yakalayıcı yaylar ile kullanılacaktır. İkincisi sistemdeki atıkları atık parçalama yayı kullanılması sonucunda sorunsuz olarak pimaş içinden hareketlenmesini sağlayabiliriz. Biz amatör firmalarda olduğu gibi kırarak gider tıkanıklığı açma işlemleri yapmıyoruz. Küvet, lavabo borularını açma ve daha nice işlemlerde kamerayla gözlem ve atığın türüne uygun yay ve o atıkları hareket ettirecek cihazımızda ki titreşim ve akıllı güç ünitesi ile sorunsuz olarak temizleme yapmaktayız.

Fikirtepe tıkanıklık açma kırmadan tıkanan giderleri açıcı cihaz kullanan tesisatçıdır. Pompa, ilaç ile açılmayan küvet, pompa, tuvalet sorunu için makineli pimaş temizleme çözümlerini kullanın. Sorunsuz olarak araştıralım, atığın türü ve miktarı ne olursa olsun, apartmanın hangi katında olursanız olun desteğe gelelim.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55