üsküdar ünalan tıkanıklık açma

Üsküdar Ünalan tıkanıklık açma servisi olarak ev ve iş yerinde ki lavabo ve tuvalet giderlerindeki boruyu son teknoloji tıkanıklık açma makinesiyle kırma dökme yapmadan açıp onarımını yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Üsküdar ilçesinin tüm semtlerine en kısa süre içerisinde servis göndermekteyiz. Tıkanıklıklar genel de kendi hatamızdan dolayı kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşur. Lavabonun içerisine attığımız yemek artıkları ve yabancı artıklar lavabonun gider borusunu hemen olmasa bile belirli bir noktada sıkışarak tıkar. Bu sıkışma noktası zamanla sertleşerek musluktan akan suyun bile borudan geçmemesine neden olur ve gidemeyen su lavabo yüzeyine geri çıkar. Tezgahın altında vermiş olduğumuz kameralı tıkalı lavabo açma cihazı sayesinde tıkanıklığın nerede oluğunu hızlı ve kolay bir şekilde buluruz. Bu cihazın aparatı olan açıcı yayı tıkanmanın birikme noktasına göndererek burada ki artıkları parçalayarak tesisattan aşağı gönderir. Bu lavabo açma işleminden sonra tesisata tekrardan bir kamera gönderilir. Bunun amacı ise tesisatın içerisinde herhangi bir pisliğin kalıp kalmadığıdır. Borunun içerisi tazyikli su ve ilaç karıştırılarak yıkanarak bir daha böyle bir tıkanıklık olmamasının önüne geçilmesi amaçlanır.

Ünalan Robotlu Mutfak Gideri Açma

Ünalan tıkanıklık açma tıkanan tuvaleti son teknoloji cihazlarla kırmadan açan firmadır. Tıkanan tuvalet ya tesisattaki boruların montaj hatasından ya da bizim tuvaletin içerisinde atmış olduğumuz tuvalet kağıtları ve yabancı atıklardan dolayı tıkanmaktadır. Bu tıkanıklıkların önüne geçebilmek için atıkları tuvalet giderine atmamalısınız. Tuvalette ki tıkanmaların çoğu da bizden dolayıdır. Bilinçsiz bir şekilde atılan atıklar belli bir süre sonra tuvaleti çıkar ve kötü bir görüntü halinde tuvalet yüzeyine dolar. Tıkalı tuvalet açma servisimiz bu yüzden aktif durumdadır. Hangi saat olursa olsun arayabilir ve servis açtırabilirsiniz. Bu sayede evinize hızlı bir hizmet vererek sizleri böyle zahmetli bir işten kurtarmış olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Üsküdar Ünalan tıkanıklık açma tuvalet ve lavabo tıkanmalarını garantili bir şekilde açan firmadır. Açılan tıkanıklıklar 1 yıl boyunca garanti sürecindedir. Tekrar bir tıkanma durumunda ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Bu verdiğimiz serviste tıkanıklık aynı yerden ise hiçbir ücret talep etmiyoruz. Makineli tıkanıklık açma servisi için bizleri arayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55