Avcılar Tahtakale Tıkanıklık Açma

Avcılar Tahtakale tıkanıklık açma evinizde ve iş yerinizde bulunan tuvalet , lavabo ve mutfak giderinin tıkanması durumunda kameralı robot cihazlarla tıkalı olan bölgeyi problemsiz bir şekilde tıkanıklığı açıp onarımını yapmaktayız. Lavabonun içerisinde atılan yemek artıkları , yabancı cisimler ve donmuş yağ lavabonun içerisinde birikerek sıkışır. Bu birikme sonucunda gider borusu içerisindeki su da gidecek bir yer bulamaz ve gider borusu tıkanması yaşanır. Bunun için makineli tıkanıklık açma servislerimiz İstanbul’un her ilçesinde bulunarak bizi aramanız dahilinde tıkanıklık açan tesisatçı sizlere yönlendirilecektir.

Tahtakale Robotla Tıkanıklık Açan Tesisatçılar

Avcılar Tahtakale tıkanıklık açma firması tıkanan lavaboyu açmak için son teknoloji cihazlarla kolay yöntemler kullanmaktadır. Tıkanan lavaboyu kimyasal ilaçlar ve kimyasal çözelti kullanarak aslında sorunun bir kısmını halletmiş oluyoruz. Karbonat ve sirke karışımı her nesneleri olduğu gibi temizleyemez. Hatta belirli ağırlığa erişmiş atıklar çözülse bile belli bir uzaklıkta tekrar yer edinmeye başlar. Biz ise lavabo için pimaş açan servis olarak kamerayı tesisata yerleştirdikten sonra sistemdeki sorunların tümünü buluruz. Örnek olarak giderde çökme varsa Yerinin kırmadan bulunması için kanal içine tazyikli su makinesi ile yıkama veya kanal içerisindeki robot makinemizdeki açıcı yay düzenli bir şekilde atıkların ilerletilmesi gibi özel yöntemler kullanarak olumlu sonuçlar alırız.

Avcılar Tahtakale tıkanıklık açma bir tesisat firmasının lavaboyu açma süresi 30 dakika civarında olmalıdır. Eğer geleneksel , eski yöntemler kullanılırsa bu süre aşırı şekilde uzar ve tekrardan bir tıkanma meydana gelmesi oldukça muhtemeldir. Biz ise tıkanıklık açan robot kullanarak lavabo için gider açma çalışmalarımızın garantisini sizlere sunmaktayız. Onarımını yaptığımız yerler tekrar bir tıkanmadan dolayı kaçak veya direk tıkanma yaşatırsa 1 yıl garanti süremiz kapsamında ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55