sütlüce tıkanıklık açma

Sütlüce tıkanıklık açma firmamız ev ve iş yerlerindeki gider borularında biriken yabancı maddeleri tuvalet açma ve lavabo açma hizmetleri vererek açmaktadır. Tıkanıklık açma işlemleri plastik pimaş borularında ve eski yerleşim yerlerindeki demir borularda meydana gelir. Plastik borularda bu tür tıkanmalar daha az oluşur. Çünkü plastik pimaş boruları yeni yeni meydana geldiği için önlemleri alınmaktadır. Demir borular artık eskide kaldığı için bu tür tıkanmalar , küflenmeler ve paslanmalar sıklıklar meydana gelir. Bu yüzden eğer borularınız demir boru ise artık tesisatı değiştirmenizde fayda var.

Sütlüce Robotla Tıkalı Pimaş Açma

Beyoğlu Sütlüce tıkanıklık açma özel kameralı cihazlarla problemli bölgeyi kırmadan açan tesisatçı firmasıdır. Son teknoloji cihazlar yardımı ile görüntülemiş olduğumuz problemli bölgeyi kırma dökme işlemi yapmadan açmaktayız. Kameralı tıkanıklık açma işlemleri en fazla istek gören işlemlerden bir tanesidir. Çünkü teknolojinin de gelişmesiyle birlikte kırılarak yapılan işlemler artık çok daha rahat yapılabilir. Giderlerin içerisine atmış olduğunuz yabancı cisimler boruları tıkamaktadır. Bu cisimler genellikle istemeden bilinçsizce atılmaktadır. Boruların tıkandığına çok aldırış edilmediği için genellikle tıkanmaktadır. Ama bazen de sizin hatanızdan olmayıp tesisatı yapan ustalardan kaynaklı sorunlarda olabilir. Bahsettiğimiz olay boruların yanlış monte edilmesi. Borular yanlış monte edildiği zaman gider borusunun herhangi bir yerinde bir çıkıntı olur. Atılan cisim bu çıkıntıya takılır. Arkasından gelen cisimlerde onun üstüne binerek orada bir atık birikme noktası oluştururlar.

Sütlüce tıkanıklık açma eski yöntemler yerine güncel yöntemler kullanan firmadır. Bünyemizde bütün tıkanma açma makinelerini barındırmaktayız. Sorunun ne olduğunu detaylı bir şekilde bakmadan bilmediğimiz için bütün cihazları araçlarımızda tutmaktayız. Bu yüzden hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmamaktayız. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle 7/24 iletişime geçebilir ve istediğiniz güne servis açtırabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55