Koşuyolu Tıkanıklık Açma

Koşuyolu tıkanıklık açma ev ve iş yerinde bulunan tesisat giderlerinin yabancı cisimler tarafından tıkanması sonucu bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji kameralı cihazlar ve kimyasal ilaçlar ile tıkanıklık açma servisi veren tesisatçı firmasıdır.Lavabodan su geliyor ve taşıyor ise suyun gider içerisinden geri tepmesi problemi vardır demektir. Mutfak , banyo ve tuvalet giderinde gider açma makinesi olan kanal açma içine takılan kamerayla ve makineli açıcı yay ile ortalama 30 dakika içerisinde giderin içerisindeki tıkanıklığı açıp temizlenmiş bir duruma getirebiliriz.

Koşuyolu Tıkanma Açan Tesisatçı

Kadıköy Koşuyolu tıkanıklık açma lavabo su taşımasını önleyen firmasıdır. Lavabodan geri gelen suyu açmak ,gideri temizleme işlerini yapmak için lavabo tamiri işi çıkmadan kanal içine neyin tezgahın altından kamera ile neyin tıkanma oluşturma yaptığını görürüz. Bazen lavabo pimaşı , kanalı en iyi temizleyen makine ilaçlı çözüm olamayabilir bu durumda kullanılacak en iyi yöntem ilaçlı sudur. Buna artı olarak atıkları tam olarak kavrayacak olan robot cihazdaki açıcı yay ile tıkanıklık olan gideri temiz duruma getiririz. Her ikiside planlı bir şekilde düzenlenir. Örnek olarak basınçlı suyun tazyik miktarı ayarlanabilir , giderin çapına uygun ve atık türüne yönelik en iyi kavrayacak türde yayı takıp , aynı oranda olacak şekilde güç uygulanacak şekilde makinemizi çalıştırarak yavaş bir hızda lavabo pimaşını kırmadan tıkalı gider açma işlemlerini yapabiliyoruz.

Koşuyolu tıkanıklık açma firması olarak lavabo su gideri tıkanmalarına kesin çözüm bulmaktayız. Apartmanın logarı , yağmur su gideri , banyo ve bahçe gideri sürekli tıkanıyorsa giderde sorununuz var demektir. Güçlü ve kameralı gider açan makineler ile sorunlarınıza kesin olarak çözümler buluyoruz. Yaptığımız robotla tıkanıklık açma işlemi 1 yıl boyunca garantilidir ve bizi aramanız dahilinde sizlere ücretsiz olarak servis göndereceğimizden emin olabilirsiniz. 0533 355 94 93 numaralı iş telefonumuzdan bizlere ulaşabilir ve bir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55