Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma yetki belgesine sahip uzmanlarımız ile yapılırken sorunun büyümesini asla beklemenizi önermiyoruz. Çünkü tıkanıklık gider borularında mikropların üremesine kötü kokuların ve hastalıkların yayılmasına neden olur.

İstanbul Tıkanıklık Açma

İstanbul tıkanıklık açma çalışanlarımız ile gerekli kurumlardan lisanslarımızı uzun süre önce aldık ve geçmişe dayanan bir firma olarak faaliyetlerimiz devam etmektedir. Suların akış hızları durma noktasına her zaman gelmeyebilir ve damla halinde bile olsa sürekli akabilir. Buradaki problem conta, mil eskimesi ve iç gövdedeki sorunlar olmasının dışında tortu birikmesi de vardır. Özellikle şehrinizdeki tatlı su hatlarındaki kireç yüzdelerine dikkat edilmesi gerekir. Musluğu kullanma sıklığınız ve apartman içi arıtma filtre tesisatının olmaması bu türde sorunları gündeme getirebilir. Fakat 1 saate kalmadan firmamız ile halledebilecek küçük bir problemdir.

Tıkanıklık açma 7/24 görev başında olabilecek çalışma temposu içerisinde dönüşümlü olarak ekiplerimizi çalıştırmaktadır. Volan, batarya içindeki irili ufakla parçalardan bir tanesi olup dönme özelliğini zamanla kaybedebilir. Mil kırılması, vida gevşemesi sebeplerinden bazıları olmakla birlikte kireç ve pas birikimi yada atığa bağlı tıkanıklık problemi de olabilir. Hızlıca temizlenebilir ve biz diğer olasılıkları da göz önüne alarak farklı problemler olabileceğini de düşünerek parçaları tek tek kontrol ediyoruz. Gerekli gördüklerimizi ve en önemli parçaları değiştirip, test ve kontrolleri yaptıktan sonra çalışır vaziyette sizlere teslim ediyoruz.

Tıkanıklık açma servisimizi şimdi tercih etmek ister misiniz? Yaza özel fırsatlar, kampanyalar ve daha pek çok fırsat sizleri bekliyor.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55