Beyoğlu Şahkulu Tıkanıklık Açma

Beyoğlu Şahkulu tıkanıklık açma servisi olarak robot cihazlarla tıkalı gider açma , tuvalet açma ve lavabo açma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Şahkulu Kanal Görüntüleme

Beyoğlu Şahkulu tıkanıklık açma lavabo altı gider borusu açan firmadır. Lavabo gider sifonu kontrol etme, değiştirme, temizleme gibi çalışmalarda işlemlerimiz arasındadır. Lavabo gideri tıkandı sorunlarında bazen atıklar sifon kısmındaki suyu aşacak şekilde yükselir ve koku yayar. Lavabo gideri tamiri yapmadan yani kırma dökme oluşturmadan açma işlemleri için önce pimaş ve evye içindeki atık alanlarının ne olduğunu inceler ve sonra ne yapılacağına karar veririz. Beyoğlu Şahkulu tıkanıklık açma lavabo gider bağlantısı tıkanıklığı açan firmadır. Lavabo gideri tıkalı ise açmak için hortum, evye, pimaş içinde kısa süreli kameralı araştırma ardından o alandaki nesnelere değerek, titreşim vererek açabilecek yay eklemesi yapar ve yayın titreşim kontrolünü robot cihaza, ilerletmesini tesisatçı arkadaşımıza bırakırız. Lavabo gider süzgeci temizleme gibi tüm işlemlerde kimyasal çalışmalar yapmadan sırf atık ilerletilmesinde Avrupa, ABD standardı olan yay sistemleri kullanıyoruz. Son derece yapışmış ve yerinde sabit duran bu nesnelerde küçük miktarda koparan ilerleten ilaçlı çalışmaları doğru bulmuyoruz. Lavabo gideri açmak için yapılması gereken yayın o nesneleri tam anlamı ile kavraması, bir veya iki metre ötede değil, kanalizasyona ulaştırılmasını sağlamasıdır ve bunu da gerçekleştirebilmek için kanal içine gönderilen yaya eklemeler yaparak en uzak bölgelere bile kolaylıkla erişmekteyiz.

Beyoğlu Şahkulu tıkanıklık açma tıkalı lavabo gideri açma hortumlarını açan firmadır. Lavabo gideri değiştirme çalışmalarında lavabo gideri kaçlık, tesisat firmasında var mıdır diye düşünmenize gerek yoktur. Şayet gider boruları içine bakarak değiştirmeye gerçekten ihtiyaç varsa kamerayla bunu anlar ve sizlere boş yere masraf çıkartmayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55