Caddebostan Tıkanıklık Açma

Caddebostan tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma ve tıkalı tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Caddebostan Gider Tıkanması Açma

Caddebostan tıkanıklık açma kırmadan tıkalı kalmış giderlerin temizlenmesi işlemlerinde robot cihaz ile işlemler yapmaktadır. Örneğin, lavabo pimaşındaki tıkanmayı yok etmek için pimaş temizleme işlemlerinde yıkama ekipmanını kullanabiliriz. Kısa süre içerisinde basınçlı su ile tertemiz duruma gelecek ve gider katmanlarındaki doluluk oranı sıfıra inecektir. Caddebostan tıkanıklık açma villa tuvaletinde gider borusunun dolması, atıkların geri gelmesi problemini çözmek için kanal açma işlemlerini robot cihaz ile yapmaktadır. Müstakil ev ve apartman dairesinde tuvalet kanalının temizlenmesi çalışmaları içinde kırmadan tuvalet açan firma olarak pimaş boruları içerisine helezon yay ekleyerek sistemdeki tüm kirli maddeleri arındırabilir ve uzaklaştırabiliriz. Ek bir boru yardımı ile kanal içerisine gönderilecek kamera ekipmanı ile tuvalet giderine sıkışan bez, kumaş, elbise parçalarının görüntüsünün alınması ve geri çıkartılması sırasında yakalama aparatını kullanarak betonun yine kırılmasına gerek olmadan itinalı olarak temizlemeyi yapabiliriz. Özel ışıklandırma ekipmanı ile kanal içinde sayısız türdeki gider yollarını 20 metreye kadar net olarak problemlerinde tanı koyabiliriz. Tuvalet giderinin atık su kaçırdığı nasıl anlaşılır? İleri düzeyde kamera ekipmanları sayesinde onarıcı sonuçları da bu sistemler ile elde edebiliriz.

Caddebostan tıkanıklık açma küvete su doldurduktan sonra küvet tıpasının çekilmesi ve küvetteki suların giderden gitmemesi durumlarında keza gider tıkanıklığı açma için kameralı sistemi takarak araştırma yaparız. İlk örneğimizde verdiğimiz gibi sistemi genellikle tıkayan kısım birkaç metrelik alanda olduğu için su basma ekipmanı ile temiz hale getirebiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55