Cevatpaşa Tıkanıklık Açma 49 TL

Cevatpaşa tıkanıklık açma servisi ile kırmadan dökmeden robotla tuvalet açma, lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti verilmektedir. Tuvalet açma hizmeti 100 – 150 TL arasında değişmektedir , lavabo açım ücreti ise 80 -100 TL arasında değişir.

Cevatpaşa Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Cevatpaşa tıkanıklık açma faaliyetleri arasında en etkili teknik maalesef her ailede bulunmayan bir yöntemdir. Bunu üzülerek söylüyoruz çünkü gider içlerine dökülen sıvı bazlı veya çeşitli ürünlerin köpürtülerek gönderilmesi her zaman karşınıza istediğiniz sonuçların oluşmasını sağlamaz. Çünkü bu maddeler atıkların üzerine konması sırasında hafif şekilde erimesine neden olurken, bazıları ise yan etki olarak özellikle asit bazlı temizleyiciler gider içlerinde olmadık yerlerde delinmelere, erimelere kadar sonuçları hüsran şekilde oluşturabilir. Peki biz neler yapıyoruz?

Cevatpaşa tıkanık gider açma çalışma metotlarımızda en birincil teknik bir kablo yardımı ve ön kısımda sökülüp takılabilir çeşitli parçalar ile bu bölgelerde nabza göre şerbet verebiliyoruz. Örneğin, inanılmaz sertleşmiş ve birkaç senedir boru içinde kalmış, zaman zaman bazı parçaları dökülmüş olsa bile çoğunluğu o bölgede halen duran atıkları düşünün. Bunu istediğiniz tesisat gideri için verebilirsiniz. Banyo gideri sizce çok mu dar? Hiç sorun değil! Çünkü 2 cm gibi boru çaplarında bile tıkanıklık açıcı yerine sadece tazyikli su göndererek açmamız mümkündür. Diğer yöntemi örneğin lavabolarda verebiliriz. Kağıt peçeteler ve bazı parçaların dökülmesi nedeni ile su geçmiyor olabilir ve bunları aşmak için kanal açıcı uygun şekilde ayarlanıp gönderilebilir ve yine bu aşamayı da gider içlerinden uygulamaya devam ediyoruz.

Cevatpaşa tıkanıklık açma ile sonuç olarak ne kadar atık madde varsa hepsinin hatlardan arındırılarak tekrar ak pak haline gelmesi gibi önemli bir vazifede biz 10 yılı aşkın deneyimlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55