Esenyurt Ardıçlı Tıkanıklık Açma

Esenyurt Ardıçlı tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma , tuvalet açma ve kanal açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Esenyurt semtine servisimiz mevcuttur.

Ardıçlı Robotla Tıkanık Gider Açma

Esenyurt Ardıçlı tıkanıklık açma ile uzun bir vakit almadan tıkanma açma yapılabilir. Pratik birkaç tane elektronik cihazımız vardır ve tıkanmanın nerede olduğuna bağlı olarak kullanıyoruz. Örneğin banyo gideri, tuvalete göre daha küçük çaplarda yer alır ve katı yerine daha çok küçük saç kırıntıları sıklıkla bulunur. Bazı sabun artıkları da buna örnek verilebilir. Açılmasını tetiklemek için ise bizim uyguladığımız orada bir basınçlı su tekniğinin gönderilerek banyo suyunun geri dönmesi problemini ortadan kaldırmak şeklinde olacaktır. Esenyurt Ardıçlı tıkanıklık açma ile lavabo vidasını sökmeden pimaş açma işlemleri vardır. Mevcut lavabo evyesine zarar vermeden içindeki atıkları temizleme konusunda uzman ve kanal içinde az bir yer kaplayarak hareket edebilecek cihazları kullanırız. Cihazın marifeti ise basınçlı su püskürtmesidir. Öyle ki karşımızda birkaç gram veya 100’lerce gramdan oluşan bir kütle olsa bile bir noktadan başlayarak bir iki metre değil, daha uzağa dahi takip etme ve uzaklaştırma özelliklerimiz vardır. Standart insan gücü ile telin kanala aktarılması şeklindeki yöntemler ile robot elektronik cihaz ile arasında bir hayli fark vardır ve asla çok pahalı bir işlem değil, herkese öneriyoruz.

Esenyurt Ardıçlı tıkanıklık açma ped ve çocuk bezlerinin bir hayli tuvaleti tıkadığı ve gider açma için biraz farklı tekniklerin uygulanması gerektiğini biliyoruz. Her tıkama faktörünü kanalizasyona gönderemeyiz. Çünkü sıkışmışsa bazen geri çıkartmak en iyisidir. Orada durmaya devam etmesi kılcal çatlaklar oluşturabilir. Bizim yaptığımız ise bir yakalama pençesi ve bunu da cihaz ekranından görerek geri çekmektir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55