hasanpaşa tıkanıklık açma

Hasanpaşa tıkanıklık açma firmamız 99 TL ye şirketimizin müşterilerimizin faydasına olacak politikaları ile artık atıkların evlerinizden uzaklaşması süreci daha hızlı şekilde gerçekleşecektir.

Pimaş İçi Yıkama Sistemleri

Hasanpaşa tıkanıklık açma çalışanımız gider içlerinde en ücra alanlara, kavisli köşelere, ana gidere kadar yol alabilecek kapasitede ve uzunlukta içi elektronik devrelerle dolu olan cihazlar ile temizliği yapmaktadır. Bazen apartmandaki atık sistemi yani logar hattındaki taşkınlar o derece olur ki kanalizasyon sistemini komple tıkayabilir. Sadece sizde değil diğer komşularınızın da bu işte faydası olabilir. Logar içinde çocuk bezleri, plastik maddeler, ıslak mendiller, ürün ambalajları, makyaj malzemeleri ve daha pek çok madde olabilir. Siz atmamış olsanız bile alt atlarda kalıyorsanız tuvalet suyu taşmasına engel olamayabilirsiniz. Bu durumda bizi acilen aramanızı öneriyoruz.

Hasanpaşa tıkanıklık açma işleminde banyo gider içlerindeki boru çapı ne kadar küçük olursa olsun, cihaz ile birikintiler saç, sakal, atık bile olsa temizliği her halükarda mümkün olacağını yazmak istiyoruz. Üretim tesislerindeki lavabolar biraz geniş ve gider çapları oldukça büyük olanlarından tercih edilmesine rağmen tıkanmama lüksleri yoktur. Örneğin et entegre işletmesinde yıkanan ve kesilen etlerdeki bazı parçalar lavabo içinde düşerek tıkayabilir. Bu alanlarda gider çapı içinden kanal temizleme ile en ufak bir atık kalmayıncaya kadar problemi çözebileceğimizi biliyor musunuz? Hasanpaşa gider açma faaliyetleri esnasında binanızda zaten uzun süre kalmayacağız fakat mikrop yayılması, işlemler başlarken de asla etrafa saçılma gibi problemlerin oluşmayacağını eklemekte fayda görüyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55