Kadıköy Rasimpaşa Tıkanıklık Açma

Kadıköy Rasimpaşa tıkanıklık açma servisi olarak kameralı robotlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Rasimpaşa Tıkalı Kanal Açma

Kadıköy Rasimpaşa tıkanıklık açma ile bina zemin giriş kat kanal açma ve tıkanma açma çalışmaları yapmaktadır. Aslında tek bir konu değil, birden fazla ne kadar sıhhi kanal varsa itinalı olarak temizleme amacındayız. Standartların üstündeki ilgili kanala yerleşebilecek ve metrelerce uzağa gidebilecek kameralar ile araştırmalar yapılır ve helezon yay, su püskürtme, bazı nesneleri geri çekme gibi sayısız çalışmalar ile tam randıman alınıncaya kadar işlemler devam ettirilebilir. Kadıköy Rasimpaşa tıkanıklık açma tuvalet giderindeki tıkanmayı uzman tesisat firması olarak açmaktadır. Birkaç farklı tuvalet türü vardır ve AVM de mevcut olan pisuarları da buna dahil edebiliriz. İzmarit, çöp niyeti ile kullanılan yabancı cisimler hatta atık yolunun zamanla daralmasına neden olan tuvalet atıkları dahil hepsi için kamera ile görüntü alırız. Geniş bir alana yayılmış ve oldukça arka arkaya sıralanan güçlü herhangi bir oluşumdan bahsediyorsak çözüm helezon yay uygulaması ile birlikte sunulan robot sistemlerde olmaktadır. Titreşim verilir ve yayın atığa çarparak yerinden oynatması tam olarak ilerletmesi gibi adımlardan sonra hızlıca sistemdeki nesneler hareket ederek kanalizasyona doğru yol alacaktır.

Kadıköy Rasimpaşa tıkanıklık açma lavabo eviye borusunda biriken, gitmeyen sakal ve saç artıklarını temizleme ve gider açma işlemlerinde de sizlerin yanınızdadır. O hazneye su basabiliriz temiz duruma getirirken, lavabodaki sifonun kontrol edilmesi, eviye borusunda delinme var ise onun değiştirilmesi ve devamındaki kanal içlerine yönelik çalışmalarımız da vardır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55