Kandilli Tıkanıklık Açma

Kandilli tıkanıklık açma tesisatçı olarak kırmadan robot cihazlar kullanmaktayız tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma işlerinizde bizi arayabilirsiniz. Tıkanıklık açma bizim için ek değil tek meslektir.

Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açılır

Kandilli tıkanıklık açan tesisatçı uzmanlarımız bazen açma kapama sistemlerdeki kirlilik, pas, kireç gibi oluşumları yok etmek için de sizlere destek olmaktadır. Bildiğiniz gibi çevirmeli musluklarda ne kadar sağa ve sola oynatırsanız oynatın kesinlikle en ufak bir kısılma veya suyun açılmasını göremeyebilirsiniz. Buradaki sorun volanın işe yaramadığı, yalama olma durumuna geçtiği, mil kısmındaki bozukluk ve disk küre gibi yerlerin incelenmesinin gerekli olduğunu gösterir. Elbette buna neden olan içindeki kireç ve pas gibi maddelerin artarak devam ettiği de yazılabilir.

Kandilli tıkanıklık açma uzmanlarımız kireçli bir musluk veya açma kapama sistemleri arasında ne kadar farklı markalar yer alırsa alsın hepsini tanıyacak ve sorununu giderecek şekilde çalışmalar başlatabilir. Mil, disk ve küre gibi alanların yanı sıra volan kısımlarının değiştirilmesi veya çok yeterli ise temizlenerek yeniden sızdırmazlık testlerine geçilmesi, sorunsuz olarak sizlere teslim edilmesi işlemleri çok geçmeden kısa zaman için bitirilecektir. Bazen ise kılçık, kemik gibi maddelerin tuvalete atılması ve duvarı adeta delecek kadar ileriye gitmesinin yanı sıra atıkların da orada artmasına neden olması durumlar için biz kameralı kablolara sahip cihazlardan yararlanıyoruz ve sorunu ne kadar iyi anlarsak özel açıcı aparatlar ve onarıcı kimyasalları o derece etkili şekilde kullanabiliyoruz diyebiliriz.

Kandilli tıkanıklık açma ile evlerinizde ne kadar kirlenmiş tesisat varsa gerek temiz gerekse evdeki atık suları ihraç etmek için kullandığınız tesisatlar için yardımcı olmaya hazırız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55