kızıltoprak tıkanıklık açma

Kızıltoprak tıkanıklık açma ; tuvalet açma ve lavabo tıkanıklığı açma 99 TL hemen bizi 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemlerimize o kadar güveniyoruz ki evinizi hem kirletmiyoruz, kamera ile isterseniz ne yaptığımıza bakabiliyorsunuz ve tesisat ekibimizin işçiliğinden sonra garanti veriyoruz.

Tıkalı Pimaş Açma

Kızıltoprak tıkanıklık açma faaliyetlerinde kalıcılık istiyorsanız eğer bazı klasik teknikleri bırakmanız gerekiyor. Örneğin sıvı bazlı lavabo temizleyicilerin içindeki asit miktarı bazen bu plastik giderleri eritecek düzeylere ulaşabilir. Önerimiz bunu kesinlikle uygulamamanızdır. Banyo küvetleri montajı sırasında zemin bölgesinde biraz da rahat ve kırılmayacak şekilde oturtulması için kum serpilir. Bu kumlar gider içlerine de düşerse ve önemli miktarda bulunursa tıkanıklık sorunu oluşturabilir. Fakat bazı kumlar ağırlaşır ve gitmez, yatay bölgede kalır. Neyse ki akıllı çözümler üreten firmamız ile atık açıcı cihazımız ile bu kısımları olduğu gibi içten temizleyebiliyoruz. Kızıltoprak pimaş açma işlemi asla “şip-şak” bitecek bir işlem değildir. Bazı tesisatçılar gelerek kimyasal uygulayıp gidiyorsa bu tam bakım değildir. Biz atıkları inceler, kamera ile ne olduğunu görür, kimyasalı da tam o noktaya uygular, kanal açıcı ile santim santim ilerletir, su basarak o hatları hiç olmadığı kadar temiz hale getirebiliriz. Atıkların yerlerini bulan ekibimiz kamera ile takip yapar ve özellikle o kısımlarda çatlak kontrolüne dikkat etmesi gerekir. Temizleme işlemi sırasında yeni problemler oluşturmak istemeyiz ve kullandığımız cihazlar önemli derecede hassas bir yapıda olup, aradığınız titiz işçilik örneği gösterecek firma biziz.

Kızıltoprak tıkanıklık açma emekçilerimiz ve ustalarımız ile birlikte acele etmeden fakat fazla da zaman kaybetmeden gider içlerinden mükemmel seviyedeki müdahaleler ile devam etmektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55