paşabahçe tıkanıklık açma

Paşabahçe tıkanıklık açma hizmetleri olarak hızlı lojistik destek, aynı gün destek, evi kirletmeme ve ilgili önlemler alma politikası içinde temizlik yapıyoruz.

Tıkanıklık açma profesyonel olarak kamera ve makine sistemleri kullanılmaktadır bu sayede gider kırılmadan açılır. Güven tesisat 1996 dan günümüze Paşabahçe semtinde hizmet vermektedir.

Kameralı Sistemlerle Hasarsız

Paşabahçe tıkanıklık açma teknikleri arasında kameralı sistemlere yöneliş ve rağbetin öneminin farkındayız, siz de bizleri tercih edebilirsiniz. Gürültü çıkaran muslukların düzeltilmesi farklı teknikler uygulanarak yapılabilir. Boru içinde hava varsa, az gelen su eksikliği vanalardan başlamak üzere kontrol edilerek düzeltilir. Buradaki problem aşıldığında batarya içindeki maddeler, tortuların oluşturduğu su kirliliği ve az akması problemi aşılmaya çalışılır. Tıkanıklık denilince elbette tuvalet ve lavabo gibi sistemlerde yaşadığınız sıkıntılar varsa bizlere mutlaka haber veriniz.

Paşabahçe tıkanıklık açma personelimiz ile tesisat içindeki pis görüntüler ve kokulardan hızlıca kurtulabilirsiniz. Lavabonuzu kullandığınızda her zaman küvet tıkanacak değildir. Lavabo hatlarındaki plastik boru zamanla atık birikmesinden dolayı sızdırabilir. Mutfak lavabosu ise zemindeki fayanslar yada duvar bölgelerinden başlamak üzere hafif şekilde ıslaklık ortaya çıkabilir. Burada hem atık kaçağı hem de boru tamiratının gerekli olduğunun farkındayız. Her iki şarta da hazırlıklı gelecek olan ekibimiz ile yerinde müdahaleler ile tek seferlik servis ücretini verin ve aynı problem tekrardan başınızı ağrıtmasın. Zeminden başlanacak termal kamera taraması ile sızdıran boru bulunmasıyla birlikte o bölgede matkap ile kazı işlemine girişen uzmanlarımız, hızlıca atık hattını yenisi ile temizleyecektir. Paşabahçe tıkanıklık açan tesisatçı işlemleri tıkanıklık boyutu ne olursa olsun kısa sürede çağ dışı kalmış değil yenilikçi çözümler ile hizmet vermektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55