Sancaktepe Akpınar Tıkanıklık Açma

Sancaktepe Akpınar tıkanıklık açma servisi olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan lavabo açma , tıkalı tuvalet açma ve gider açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Akpınar Robotla Gider Açma

Sancaktepe Akpınar tıkanıklık açma ile gider borusu ek yerleri, sifon kısmında, büklüm olan bölgelerde ve pimaş, logarı tıkanan lavabolar için makineli çözümler sunar. Beton içindeki boruları dahi kırmadan sırf atık kanalı içini kullanarak temizlememiz mümkündür. İçteki sayısız tabakalar ve nesnelerin oluşumunda pek çok hata olabilir. Ama özel basınç ayarı yapılmış ve dikkatli şekilde makine ile kameralı inceleme sonrasına uygulanacak metot ile sorunlar hızlıca aşılabilir. Sancaktepe Akpınar tıkanıklık açma lavaboda tıkanıklık açan kameralı lavabo açma tesisat ustalarına sahiptir. Yağlanma ve lavaboda irili ufaklı olan atıklar bir alanı kaplamaya başlar. Pimaş bükülmüş, esnemiş ise yani alanı küçülmüş ise bunlarda birer sorundur. Doğru teşhisi bizler tıkanmış lavabo açma alanında kamera sistemleri ile yapıyoruz. İlk 30 metreye varıncaya kadar sorunlar araştırılır ve robot aygıtın çelik halatı gönderilir. Örneğin, lavabo arkasındaki pimaşta 3 metre uzaktaki dikey alanda pimaş bükülmesi nedeni ile taşma olabilir o kısımda lavabo açan tesisatçı uzmanımız basınçlı su makinesi veya küçük uçları takılan robot cihazdaki ünite ile direkt atığı hedef alarak aşağı yönde düşmesini sağlar. Bükülen pimaş için de ekip arkadaşlarımız yardımcı olarak size bir fiyat çıkartabilir ve çözüm için yardımcı olabilir.

Sancaktepe Akpınar tıkanıklık açma olarak lavabo tıkanmasını robot ile açan İstanbul tesisat ustalarını mutlaka öneriyoruz. Hizmeti mobil olan yani sabit ofisi olmayan firmalar ile değil, sabit ofisi olan köklü firmamız ile alabilirsiniz. Amatör değil profesyonel lavabo açan firma için bizlere ulaşınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55