Sancaktepe Yunus Emre Tıkanıklık Açma

Sancaktepe Yunus Emre tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla tıkalı lavabo açma , gider açma ve tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Yunus Emre Pimaş Temizleme

Sancaktepe Yunus Emre tıkanıklık açma ile lavabo taşması anında bez, torba gibi ekipmanlar ile kısmi ilk önlemleri almanızı öneriyoruz. Bizi aramanız ile hızlıca ekiplerimiz yola çıkacaktır. Ev ve sanayi tipi lavabolar vardır ve bazı tip lavabolarda bağlantı kısmı duvar değil zeminden yapılır. Zemindeki süzgeci çıkartıp tıpkı banyo gideri gibi kamera takıp inceleme yapabiliriz. Ev tipinde de lavabo tezgahı altından başlar ve sorunu hızlıca saptarız. Sancaktepe Yunus Emre tıkanıklık açma tıkalı kalan lavabo pis su kanalını kırmadan kameralı lavabo açma sistemleri ile açmaktadır. Lavabo açıcı cihaz kullanan ekibimiz, kanaldaki yabancı nesnelerdeki durumları inceler. Bazı atıklar yapışır ve su püskürtme veya robot cihazın küçük uçları ve biraz da kimyasal ekleyerek hasarsız ayrıştırılabilir. Bazen daha zorlu atıklar vardır ve yoğunluğun oluştuğu kısımdaki helezon yay takılan ve az önceki yazdığımız robot cihaz ile 30 metreye kadar bu işlemlerin yapılmasından sonra kanal içinden atık delme işlemleri süratle yapılır. Titreşim dalgalarına helezon yay ile maruz kalan nesneler ayrışmaya ve kanaldan uzaklaşmaya çalışırken mutlaka kamera ile tüm kontrolleri yaparak sizlere sürpriz çıkartmıyoruz.

Sancaktepe Yunus Emre tıkanıklık açma ile İstanbul’da tıkalı lavabo açan ve makine kullanan sıhhi lavabo tesisat ustalarımız ile 7/24 servis kaydı oluşturabilirsiniz. Kamera ve açıcı cihaz yayı 30 metre inceleme yapmamıza elverişlidir. Lavaboda gider açan kimyasal ürünleri tek başına değil makine ile kullanmamızdan dolayı süratle tüm sıkıntıları yok edebiliriz. Garanti süreleri de yer alan bu çalışmaları kesinlikle kaçırmayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55