Şişli Meşrutiyet Tıkanıklık Açma

Şişli Meşrutiyet tıkanıklık açma firması olarak tıkanan tuvalet ve lavabonuzu kırmadan ve dökmeden noktasal tespit ile açmaktayız. Ayrıca Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Şişli semtine hizmet vermekteyiz.

Şişli Meşrutiyet Robotla Tıkanıklık Açma

Şişli Meşrutiyet tıkanıklık açma ile yoğun ıslak mendil, peçete gibi temizlik ürünlerinin çöp yerine tuvaletlere atılması ile oluşan sonuçları ve çözüm odaklı kanal açma tekniğimizi anlatmak istiyoruz. Sıkışan kağıt türevleri için illaki sıfır noktasına kadar gitmek şarttır ve bunun içinde neredeyse hortum çapların elektronik bir kol ve bazı atık parçalayıcı başlıklar kullanıyoruz. 30-60 dakika civarında çalışma süresi, kamera ile teyit ve en iyi sonuçları sunuyoruz. Şişli Meşrutiyet tıkanıklık açma kuruluşumuz ile kanal içi tıkanmaya yol açan artıkların temizlenmesi adımları pimaş temizleme ile hızlı yapılmaktadır. Burada iki tür tesisat sisteminden bahsetmek istiyoruz: Tuvalet atıklarını en iyi temizleyebilecek cihaz çelik yayların başlık halinde takıldığı ve cihaz kablosu ile kanal içinden darbeli ve dönecek durumda ilerleme yeteneğine sahip olan açıcılardır. Kanalizasyona katı atıklar, içerisinde sıkışmış sıvılar ile birlikte gidecektir. Bunu diğer rögar veya toplu atık hatlarındaki alakalı konularda daha güçlü cihazlar ile de uygulama alanlarımız vardır. Diğer İstanbul içi kırılmadan pimaş içi atık temizleme teknik servis işlemimiz ise lavabo ve banyo içlerinde su kullanılarak atıkların gönderilmesidir. Bunda da basınç ayarlamaları yaparak etkiyi artırmakla birlikte her iki cihazda da kameralı göstergelerin olması hep lehinize sonuç oluşturmaktadır.

Şişli Meşrutiyet tıkanıklık açma ile pimaş açma çalışmasında kullanılan yöntemler arasında en nitelikli olanları derledik ve tek bir cihaz ile tüm nesneleri sıvı atık ünitesinden kanalizasyona gönderme adımında son derece başarılıyız. Sizler de artık lavabolar, banyo gibi tıkanma problemleri ile uğraşmamak için ne yapılması gerektiğini bilmek istiyorsanız, bizleri hemen arayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55