Sultanbeyli Mehmet Akif Tıkanıklık Açma

Sultanbeyli Mehmet Akif tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji cihazlarla tuvalet açma , lavabo açma ve gider açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Mehmet Akif Tıkanma Açma

Sultanbeyli Mehmet Akif tıkanıklık açma kırmadan mutfak gideri açıcı cihaz kullanmaktadır. Her lavabo açan tesisatçı firmalarda bulunmayan teknolojileri kullanmaktayız. Pahalı sistemler olduğundan etkisi hemen kendisini gösterecektir. Hatta birkaç farklı cihaz kullanıp gerçekten sistemlerin doğru şekilde çalıştığından emin olmaktayız. Lavabo neden tıkandı, nasıl açılır gibi soruların cevaplarını da kamera ile görüntü aldıktan sonra birazdan anlatacağımız teknikler ile tadilatsız lavabodan suyun geri gelmesi sorunlarını çözmekteyiz. Sultanbeyli Mehmet Akif tıkanıklık açma robot cihaz ile lavabom tıkandı atıklar lavabodan gitmiyor sorunu için kameralı lavabo açma hizmetleri sunmaktadır. Mutfaktaki lavaboyu tıkayan donmuş yağlar olabilir. Bulaşık sırasında sıcak su ve köpük ile erime kıvamına gelse de pimaşta takılmaya ve donmaya başlarsa maalesef sorun çıkartır. Lavabodaki tıkanmaya sebep olan kanal içinin daralmasıdır. Robotla lavabo açma tekniği kullanılarak pimaştaki bu durağan nesneler çelik malzemeden üretilmiş helezon yay takılması yapılabilir. 5 metre ve daha fazla yay takarak 30 metreye kadar ileri düzey sorunlar için cihazdaki güç ünitesindeki aktiflik ile hareketli hale gelmesi sağlanır. Gerisi lavaboyu tıkayan atıkların kanalizasyona gideceğinden emin olmak için ek bir kameralı incelemeden ibarettir.

Sultanbeyli Mehmet Akif tıkanıklık açma yağlanmış, donmuş yağ problemi olan lavabo gideri için su püskürtme cihazı ile lavabo açan tesisatçı ekibidir. 250 basınca kadar çekilecek suyun pimaşa aktarılması pek çok lavabodan su yavaş gidiyor problemlerini anında çözmemizi sağlayabilir. Tıkanan lavaboları pimaşı değiştirmeden açmak temizlemek gibi hedefleriniz varsa mutlaka bizden esnek çözümleri tavsiye ediyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55