Ümraniye Çakmak Tıkanıklık Açma

Ümraniye Çakmak tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla lavabo açma , tuvalet açma ve gider açma servisi veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Çakmak Tıkanmış Kanal Açma

Ümraniye Çakmak tıkanıklık açma yağlanmış donmuş yağ tıkanması olan lavaboları pimaş temizleme yıkama işlemleri ile açabilir. Yağlanan ve içten oldukça kalın tabaka oluşturan farklı gider tesisatı içinde özel yıkama basınçlı su motoru işlemlerini uygulanırken, bunun öncesinde ilgili teşhisi kamera sistemleri ile yaparak eksiksiz işlemleri sunmak istiyoruz. Ümraniye Çakmak tıkanıklık açma çökme, çatlama, kırılma olan gider borusunu pimaş açma kamerası ile kırmadan bulabilir. Kırmadan robotla kanal tıkanıklığı açan tesisat ustalarımız 30 metre bu şekilde araştırma içerisinde olurken, kanalın içerisindeki atıkların keşfini de kısa sürede tamamlar. Pis su ve atıkların gitmesine engel olan çökme noktaları bulunup onarımlar başlarken, bu tip sorun yoksa tadilatın da olmayacağını ve kanalın içine sustalı çelik helezon yay yerleştirip insan gücü olmaksızın yalnızca robot cihaza bağlı olarak titreşim verilmesi ile kanalları temizleyebiliriz. Alafranga tuvalet sürekli tıkanıyor diyorsanız sebebi logar taşkınları da olabilir. Kontrollerin yapılması ve apartmanın, dairenin çoğunu etkileyen ana gider kanallarının taşması gibi durumları da dikkatlice güç verilecek yay ile açabiliriz.

Ümraniye Çakmak tıkanıklık açma kırmadan lavabo kanalı açan lağımcı ustalarımız ile pimaş yıkama işlemlerini önermekteyiz. Lavabo tesisat kanalını dolduran tıkayan erkek sakalı, kadın saçı ve diğer sayısız olasılıklar ince uçlu aparatların helezon yaya takılması ile sıkıştığı noktalardan ileriye gönderilebilir. Lavaboyu tıkayan atıkların kanalizasyona gitmesi için robot sistemlere kesinlikle sonuna kadar güveniyoruz ve şu ana kadar sayısız işlem gerçekleştirmiş durumdayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55