Üsküdar Ahmediye Tıkanıklık Açma

Üsküdar Ahmediye tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan tuvalet açma , gider açma ve lavabo açma servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Ahmediye Kanal Açma

Üsküdar Ahmediye tıkanıklık açma duşakabin teknesi, küvet tıkanması için kanal açma hizmeti sunabilir. Basınçlı su jeti ile duşakabin küvet pimaş gideri içinden kırmadan açma işlemleri uygulanabilir. Bir kere yaptırılacak bu işlem ile kanalın içinde birikmiş yabancı cisim, saç, kıl gibi çok sayıda nesneyi dikkatli şekilde ilerletiriz. Özel robot cihaz helezon yayı ile kanaldaki daha ağır ve birikmiş atıklar için ilerletici çalışmalar da sunulmaktadır. Hepsinin ortak paydası fayansı, duvarı, pimaşı, gideri kırmadan temizliktir. Üsküdar Ahmediye tıkanıklık açma otoparkın su tahliye boruları tıkandı sorunlarında pimaş temizleme makineleri ile anında kanalları açabilir. Pislik, kalıntıları, zeminden başlayarak otopark gider ızgarasını tıkalı hale getirebilir. Ancak profesyonel cihazlar ile kanalın temizlenmesi mümkündür. Belirli periyotlarla otopark ızgarasına açıcı ilaç dökümü yapsanız bile kanaldaki tüm nesneleri hareket ettirmeniz zordur. Otopark gider pimaşı içine robot cihaz helezon yayı takarak kırmadan giderin açılmasında helezon yaya güç vererek tüm nesneleri ekiplerimiz ilerletebilir. Otopark pimaşına kamera ile bakma işlemi ve temizlik robotu ile son evresindeki kontroller ile sorunsuz işlemleri sizlere öneriyoruz.

Üsküdar Ahmediye tıkanıklık açma rögar logar tıkanmasını kırmadan gider tıkanıklığı açma ile temizleyebilir açabilir. Kanalizasyon ve bazı su giderlerinde biriken nesnelerin gider akıntı yönü itibari ile açılacak rögar kapağı ile kotunun düşürmek ve atıkları ilerletmek için kullanmaktayız. İstanbul’da kırmadan rögar logar kapağını bulma işlemleri de firmamızda yapılabilir. Takılacak robot cihaz ve yay ekipmanı ile atığın parçalanması, uzaklaştırılması ile eksiksiz işlemler sunulmaktadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55