Fatih Kalenderhane Tıkanıklık Açma

Fatih Kalenderhane tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan lavabo açma , tıkalı tuvalet açma ve gider açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz mevcuttur.

Kalenderhane Kanal Tıkanması Açma

Fatih Kalenderhane tıkanıklık açma alt yapı kanalında, pimaşında tıkanma var sorunları için robotla gider açma işlemleri yapmaktadır. 30 metre kanal içi görüntü alıcı cihazları kullanmaktayız. Pimaş kanal boru görüntüleme kamarası kullanan kanal açan İstanbul ustalarımız ile kırık, çatlak, ek yerlerinden su sızıntısı olan sıhhi tesisatı net olarak görebilmekteyiz. Boşu boşuna gider içinde tahribat oluşturarak temizleme ve değişim işlemleri şeklinde amatörce destek veren firmalara karşı sizlere bu sayede uyarmak istemekteyiz. Fatih Kalenderhane tıkanıklık açma bahçedeki kanalı kırmadan kanal açma makinesi ile temizleyebilir. Ağaçlardan dökülen yapraklar, toz, toprak, bahçede bırakılan kanala düşen nesneler bahçedeki giderin tıkanması problemini oluşturabilir. Çelik sustaya sahip robot cihaz ile nokta olarak kanal açıcı cihazdan verilen güç ile kanaldaki tüm pislikler temizlenebilir. Bahçe kanalına kamera ile bakarak gider temizleme işlemleri ilgili tıkanma boyutları, nesnelere göre değişebilse de 15 dakika ile 1-2 saat içerisinde kanalizasyona ilerletmesi yapılabilir. Gider borusu tıkandığı anda yapılması gerekenler amatör değil, profesyonel tesisat kanalı açıcı firmadan destek almaktır. Kesinlikle en ucuza kaçmamalı, cihaz teknolojisine önem veren tesisat firması ile aynı sorunu tekrar yaşama ihtimaliniz ilgili tesisat deformasyon problemi yoksa oldukça zordur.

Fatih Kalenderhane tıkanıklık açma yüksek basınçlı su ile kanal, gider yıkama işlemleri ile tıkanma açma çalışmaları sunabilir. Lavabo giderini basınçlı su ile yıkayarak kırmadan açma gibi işlemlerde kanalı tıkayan nesnelerden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Keza banyo, balkon giderlerini de yıkayarak itinalı olarak küçük kılcal atıklardan arındırabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55