Ümraniye Tatlısu Tıkanıklık Açma

Ümraniye Tatlısu tıkanıklık açma firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı lavabo açma , tıkalı tuvalet açma ve kanal açma hizmeti veriyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Tatlısu Kanal Tıkanması Açma

Ümraniye Tatlısu tıkanıklık açma kanalizasyon borusunu robot ile açma işlemi yapabilir. Yağmur yağdıktan sonra, çatı bölgelerindeki toz, kuş tüyü, atıklar kanala karışması gider borularını tıkayabilir. Özel tıkanma açma robot cihazı kullanan ekibimiz kanalın içine kamera takarak kanalizasyon sisteminden görüntü alabiliriz. Atığı kanalizasyon borusu içinden temizleme makinesi kullanırız ve güç verilmesi ile yerleştirilecek çelik halatın ilerletici unsuru ile kanalizasyon taşmasını önleme işlemleri de tarafımızca yapılabilir. Ümraniye Tatlısu tıkanıklık açma kanalizasyon borularını betonu boruyu kırmadan temizleyen firmadır. Bunların küçük bir örneğini tıkanan tuvalet içinde verebiliriz. Kanalizasyon sistemlerine göre daha küçük yapıda olsalar da robot cihazdaki helezon yay pimaşa yerleştikten sonra atık doluluk miktarlara kanalın ilerisine doğru geçmeye başlayacaktır. Kanalizasyon pimaş borusunu kırmadan tespit etmek için detektör taramaları, kanal içinden 20’den fazla aparat ile atıkların yönünü alt katlara, kanalizasyona doğru yönlendirecek robot cihaz, çalışmaların kontrolünün kamera ile yapılması ve işlemlere garanti verilmesi ile mükemmel sonuçlar sizleri bekliyor.

Ümraniye Tatlısu tıkanıklık açma pompa kullanarak gider açma işlemleri değil, makineli çözümleri kullanmanızı önermektedir. Tuvalet, lavabo için önerilen açıcı ürünler ile kireç taşı oluşumu veya gideri yıpratıyor olabilirsiniz. Deforme olan, su sızdıran gider borusunu değiştirmek veya ilaç ile tarafımızca kılcal noktaları onarma gibi işlemler ile destek verebiliriz. Her türlü ihtimale hazırlıklı olan ekibimiz ile güven içinde taşan tıkanan kanalizasyon borusu açma işlemleri için bizleri arayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55