Zeytinburnu Yenidoğan Tıkanıklık Açma

Zeytinburnu Yenidoğan tıkanıklık açma tesisatçı firması olarak kameralı robotlarla tuvalet açma , lavabo açma ve pimaş açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Zeytinburnu semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yenidoğan Gider Tıkanıklığı Açma

Zeytinburnu Yenidoğan tıkanıklık açma gider kanalı içindeki tıkanmalar için özen yöntemler sunmaktadır. Sıhhi kanallar için hassas cihazlar ile kanalizasyon atıklarını temizleme işlemleri yapmaktayız. Dıştan kırılacak duvar, fayans ve boru gibi en istenmeyen şıkları lütfen aklınızdan siliniz. Çünkü tüm müdahaleler boru iç yapısından küçük bir cihaz kablosu ile yapılmaktadır. Zeytinburnu Yenidoğan tıkanıklık açma kanal içlerindeki sayısız maddeler tuvaletlerde tıkanmaya sebeptir. Tuvalet kanallarının açılması için içteki maddeler hareket (devinim) sağlanmalıdır. Soba borusu nasıl bir tel yardımı ile içteki küllerinden arındırılıyor ve temizleniyorsa, pimaş (sıhhi boru) içlerinin temizlenmesi içinde hareket kabiliyeti olan bir kol kullanılır. Sarkıtılacak olan ince bir kablo elektrik enerjisi iletmekte ve en ileriye yerleştirilecek olan helezon yayın dönmesini sağlamaktadır. Bu işlem ile ne kadar derinde ve uzakta sıkışmış tuvalet atığı olsa da zararsız temizleyebiliriz. Klozetin içine gönderilip, es boru yapısından derinlere veya alaturka tuvalet gideri içinden borulara ulaşarak oradaki kanalizasyon maddelerini uzaklaştırabiliriz. Tüm bu oluşumlarda kesinlikle içten yıpratma olmaz. Zaten aşırı bir hız değil, belli uzaklaştırma gücü ile atıkları da parçalamak sureti ile oradaki maddelerin ileriye taşınması yapılacaktır. O taşınan maddelerde yeni tuvaletlerin tıkanmasını engellemek için ana gideri içine geçtiğine emin olunacaktır. Bunun içinde kameralar ile incelenerek tuvalet giderindeki atıkları bulma yöntemlerini kullanmaktayız.

Zeytinburnu Yenidoğan tıkanıklık açma ayrıca tuvaletin giderinde kırılmış boruları bulmak için kamerayı da kullanabiliriz ki onarımlarda aynı şekilde hızlıca olmaktadır. Lavabolar içinde benzer sistemlerimiz var ve hepsi için bize ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55