Zeytinburnu Yeşiltepe Tıkanıklık Açma

Zeytinburnu Yeşiltepe tıkanıklık açma servisi olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan tıkalı lavabo açma ve tuvalet açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Zeytinburnu semtine hizmet vermekteyiz.

Yeşiltepe Tıkanma Açma

Zeytinburnu Yeşiltepe tıkanıklık açma yöntemi açısından pratik ve zahmetsiz teknikler arıyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyunuz. Robotla tuvalet açan İstanbul tesisat firmasıyız. Tuvalet türü, markası, gider kanalı çapı, ne zamandır tuvaleti tıkalı kaldığı sorunları önemli değildir. Özel kameralar ile doğru noktaları bulur ve sorunların kökenine inerek tamamen temizlenmesini sağlarız. Zeytinburnu Yeşiltepe tıkanıklık açma tuvaletim sıkça tıkanıyor, çözüm nedir? Güçlü ve büyük tuvalet pompası ile klozetin, tuvaletin açılması işlemi her zaman işe yaramayabilir. Atık maddeleri ne kadar klozet girişine yakın ise hareketi sağlayacaktır. Yalnız ilerleyecek parça miktarı ne kadar az ise yine sorun devam eder. Biz kesinlikle kanal içinde atık bırakmayacak yöntemi özel aygıt ile kullanmaktayız. Kanal içinde sıkışan tuvalet atıklarının kamera ile bulunması işlemi için gider içi kılavuz kamera kullanılmakla birlikte hijyenik pimaş borularını elde etmek için de bu noktalara gönderilecek bazı atık delici, parçalama özellikli aparatlar kullanılır. Çelik hammadden yapılmış olan helezon yay bunlardan bir tanesidir. İkide bir tıkanan tuvaletler için kanal içindeki maddeler en yakın noktadan başlanarak ittirilerek ve içindeki suyun da hareket ettirme gücü ile kanalizasyona gönderilir. Tuvaletin giderinin tıkanması, kırmadan tuvalet logarında temizlik yapılması gibi sayısız işlemlerin uygulanabildiği gibi tüm iş hanını, apartmandaki gider kanallarını makine ile temizleyerek açılması gibi işlemlerde çok etkilidir.

Zeytinburnu Yeşiltepe tıkanıklık açma güçlü cihaz devinimleri ve atık miktarına göre kısa veya orta diyebileceğimiz sürelerde çalışmalar tamamlanır. Yoğun atık madde ile tıkanan tuvaletler 2-3 saatte açılabilirken, kısmi tıkanmalar ise yarım saatte bile net sonuçların alınmasını sağlarken, tüm bunlar için kanalizasyonun içindeki görüntü alarak mutlaka teyitleri de yapmaktayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55